Sotsiaaldemokraatide volikogu toimub pühapäeval kell 11 Kultuurikatlas

Sotsiaaldemokraatlik Erakond koguneb volikogu koosolekuks sel pühapäeval, 28. aprillil algusega kell 11 Kultuurikatla terrassisaalis, Tallinnas. Pärast koosolekult, orienteeruvalt kell 15 suundutakse ühiselt Euroopa Parlamendi valimiste tänavakampaaniat tegema Tammsaare parki, kus inimestel on võimalik nii SDE europarlamendi kandidaatidelt kui teistelt Sotsiaaldemokraatidest juhtpoliitikutelt küsimusi küsida ja nende seisukohtadega tutvuda.

Seoses eesootavate europarlamendi valimistega võtab sel pühapäeval Sotsiaaldemokraatide volikogu vastu ka poliitilise avalduse. “Oleme riigi ja rahvana Euroopa Liiduga ühinemisest palju võitnud ning andnud ka oma panuse tugevama ja õiglasema Euroopa ehitamiseks. Täna on vabaduse, demokraatia ja õigusriikluse alused tõsise surve all. Väljastpoolt ohustavad meie vabadust totalitaarsed jõukeskused, seestpoolt populismile ja äärmusideoloogiatele rajatud poliitilised jõud. Euroopa julgeolekuolukord nõuab meilt võimekust vaenlasi heidutada ning oma põhiväärtusi ja vabadusi kaitsta,” ütles sotside valimisnimekirja esinumber, eurosaadik Marina Kaljurand.

Volikogul annavad ülevaate oma tööst ja poliitilisest olukorrast ka SDE valitsusdelegatsiooni ministrid.

Ajakirjanikud on oodatud volikogu kajastama ja intervjuusid tegema kell 10.30-11 ja pärast volikogu lõppu kell 14 Kultuurikatlasse (Kursi tn 3, terrassisaali sissepääs Energia avastuskeskuse poolt Põhja puiesteelt). Seejärel on võimalik intervjuusid/katteplaane teha ka Tammsaare pargis alates kell 15.

Euroopa Parlamendi valimiste sotsiaaldemokraatidest kandidaatide ja programmiga saab lähemalt tutvuda https://valimised.sotsid.ee/