Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Kesklinna osakonna esimehena jätkab Margit Hiiet

„Kahtlemata on järgmise kahe aasta kõige olulisemaks ülesandeks viia sotsiaaldemokraadid edukalt järgmistele kohalikele valimistele ja need võita. Meil on tugev ja kasvav meeskond, palju häid inimesi, kes soovivad valimistel kandideerida. Samamoodi on meil meeskonnas inimesi, kes aitavad meie kandidaate nii valimiskampaanias kui ka heade mõtete elluviimisel,“ ütles Margit Hiiet.

“Kesklinna elanike jaoks on kindlasti oluline see, et Vanasadama trammitee valmiks õigeaegselt ja kasutusele jõuaksid uued trammid. Samavõrra oluline on ka kesklinna rattateede põhivõrgu väljaehitamine, et tagada mugavam ja turvalisem liiklemine. Ettevalmistamisel on täiendavate lasteaedade rajamine, et Kesklinnas elavate perede lapsed saaksid käia kodulähedases lasteaias,” lisas Hiiet.

Sotsiaaldemokraatide Kesklinna osakonna aseesimeheks valiti Andreas Randoja, juhatuse liikmeteks valiti Tanel Kiik, Reelika Selirand, Heli Iljašenko, Anette Mäletjärv ja Jaak Ader.

Osakonna esimeheks valitud Margit Hiiet on Tallinna Kesklinna linnaosakogu esimees ja lasteaia Südameke direktor. Hiiet on lõpetanud Tallinna Ülikooli alushariduse pedagoog-nõustaja eriala. Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga liitus ta 2018. aasta alguses.