Sotsiaaldemokraadid külastavad Ida-Virumaa koole, kultuuriasutusi, ettevõtteid ja haiglat

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed ja ministrid on täna töövisiidil Ida-Virumaal, kus kohtutakse kooli- ja huvijuhtide, ettevõtete, haigla- ja raamatukogutöötajatega.

Erakonna peasekretär ja fraktsiooni liige Eduard Odinets ütles, et maakonnavisiit on alati väga kasulik, sest tutvutakse kohalike tegemistega, kogutakse olulisi mõtteid ning arutatakse päevakajaliste teemade üle. “Fraktsiooni kõik senised visiidid on näidanud, kui oluline on koguda infot esmaallikast, rohujuuretasandil. Visiitide kohtumistest on sündinud nii mõnigi seadusandlik initsiatiiv ja kinnitust on saanud nii mõnigi idee.”

Saadikud ja ministrid külastavad Iisakul gümnaasiumi, Kunstide Kooli, muuseumi, rahvamaja ja kirikut. Alutagusel külastatakse looduskeskust ja sealset vallavalitsust. Samuti kohtutakse Mäetaguse kooli, Toila Gümnaasiumi ning Toila Muusika- ja kunstikoolide juhtidega ning külastatakse Kiviõli Linnaraamatukogu ja rahvamaja.

Sillamäel kohtutakse Sillamäe haigla, Viljandi Haigla Sillamäe rehabilitatsiooni osakonna ning NPM Silmet Sillamäe juhtkonna ja ettevõtjatega.

Visiidi Ida-Virumaale teevad Sotsiaaldemokraatliku Erakonna peasekretär ja riigikogu liige Eduard Odinets, kultuuriminister Piret Hartman, töö- ja tervishoiuminister Peep Peterson, keskkonnaminister Madis Kallas ning fraktsiooni liikmed Toomas Jürgenstein ja Jaak Juske.