Võrumaa sotsiaaldemokraatide toetus kuulub aseesimeeste valimistel Anti Allasele, Helmen Kütile ja Jevgeni Ossinovskile

Võrumaa sotsiaaldemokraadid toetavad Sotsiaaldemokraatliku Erakonna sisevalimistel esimehe kohale Lauri Läänemetsa ja aseesimeeste postidele Anti Allast, Helmen Kütti ja Jevgeni Ossinovskit. Lisaks kinnitasid nad Ivari Padari Euroopa Parlamendi valimisnimekirja kandidaadiks.

“Võrumaa piirkonna juhatus tegi eile erakonna üldkogule suunatud üksmeelse otsuse. Leidsime, et erakonna juhtimisel silmapaistvat tööd teinud Lauri Läänemets peab jätkama. Ühtlasi tegime ettepaneku, et Sotsiaaldemokraatliku Erakonna aseesimeeste meeskonnaga peaks uue liikmena ühinema Jevgeni Ossinovski, kes vaieldamatult on sotsiaaldemokraatide  ülioluline alustala,” märkis piirkonna esimees  Anti Allas. Nii tema kui Helmen Kütt täidavad ka täna erakonna aseesimehe kohuseid. 

Võrumaa sotsiaaldemokraadid soovivad erakonna juhatuse koosseisus näha Priit Lompi, Madis Kallast, Maris Neenot, Lauri Paeveeri, Riina Sikkutit ja  Raul Kudret.

“Väga hea kandidaat europarlamenti on omakandi mees Ivari Padar. Praegune keeruline aeg vajab, et meid esindaks Euroopas tark, tasakaalukas ja kogemustega mees ja just seda Padar on,” ütles Allas.

Sotsiaaldemokraatide üldkogu toimub 16. märtsil Paides.